zamknij Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz sklep internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności
  • Tylko online

Harvia Legend 300 sauna (14–28m³)

O dostępność towaru zapytaj sprzedawcę

10 256,00 zł
Brutto Dostawa: do 2 dni
 

 

 

Harvia Legend 300

 

Cena nie zawiera kosztów transportu.

Koszty transportu ustalane są indywidualnie.

 

Olbrzymia ilość kamieni - wspaniała kąpiel w saunie.
Piec opalany drewnem Harvia Legend sprawia niesamowite wrażenie w saunie. Olbrzymia ilość kamieni umieszczonych w czarnej stalowej komorze sprawia, że po ich nagrzaniu mamy idealne warunki w saunie, nawet przy niższej temperaturze. Taka ilość kamieni zapewnia utrzymywanie temperatury przez długi czas, nawet po wygaśnięciu ognia.

Ruszt komory spalania pieca Legend posiada nowoczesną strukturę oddzielającą spaliny. Część spalin kierowana jest do górnej części komory, dzięki czemu spalanie jest czystsze i bardziej wydajne. Rozwiązanie to sprawia również, że wydłuża się żywotność pieca. Dzięki budowie pieca Legend ,ławki w saunie mogą być zamontowane w bliższej odległości niż w przypadku innych pieców opalanych drewnem. Piece Legend mogą być wyposażone w kominowy podgrzewacz wody.

Harvia Legend 300 to potężna moc z przeznaczeniem dla średnich i dużych saun komercyjnych. Piec jest wyposażony w duże drzwiczki szklane osadzone w stalowej ramie. Duża komora spalania daje możliwość palenia większych kawałków drewna o maksymalnej długości 47 cm. Piec Harvia Legend wyposażony jest w regulowane nóżki, aby odpowiednio go wypoziomować.

Odpowiednia wielkość sauny to 14–28 m3, maksymalna ilość kamieni 260 kg.  

https://dudi-mex.pl/img/cms/DoP11LG300_VTT_CSPL.pdf, Deklaracja właściwości użytkowych

https://dudi-mex.pl/img/cms/Legend_150_240_300_CE_VTT_PL.pdfInstrukcja instalacji i użytkowania

Opis

Symbol produktu
Legend 300
Średnica [mm]
530
Moc [kW]
23
Kamienie max. [kg]
260
Wysokość [mm]
1040
Szerokość [mm]
600
Głębokość [mm]
660
Odpowiednia wielkość sauny [m3]
14-28
Regulowane nóżki [mm]
0-30
Średnica rury podłączeniowej do komina [mm]
115