zamknij Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz sklep internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności

Domki ogrodowe, wiaty, altany

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Drewniane domki ogrodowe – wiaty i altanki na działkę

Oferujemy szeroką gamę obiektów ogrodowych, powstałych z wyselekcjonowanego drewna świerku północnego. Wytyczamy trendy we wzornictwie i wyposażeniu domków zewnętrznych, proponując Ci nowe, praktyczne rozwiązania. Dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów, nasze produkty – domki ogrodowe doskonale integrują się z ogrodowym otoczeniem. Precyzja wykonania gwarantuje łatwość w łączeniu elementów konstrukcyjnych, podnosząc tym samym komfort w montażu oraz w użytkowaniu domków. 

W naszej ofercie znajdziesz domki ogrodowe utrzymane w minimalistycznym stylu, jak również domki ogrodowe bardziej rozbudowane i zdobnicze. Domki ogrodowe firmy Megiw to solidność materiałów i trwałość na wiele lat. Dajemy naszym klientom wolną rękę w doborze rodzajów farb do dekoracji ścian. Umożliwiamy również swobodny wybór preparatów do konserwacji drewna. 

Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz własny dorodny domek ogrodowy!

Wykonujemy również na zamówienie domki zewnętrzne z "ruskiej bani"