zamknij Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz sklep internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności

Firma „DUDI-MEX” powstała w 2003 roku. W ciągu 19 lat działalności Firmy zdobyliśmy ugruntowaną pozycję na rynku, stając się znanym i cenionym w swojej branży przedsiębiorstwem.

Posiadamy bardzo szeroki asortyment. W naszej ofercie znajdują się między innymi systemy kominowe i wentylacyjne, kominki, sauny oraz domki ogrodowe, altany i wiaty.

Współpracujemy z wieloma firmami z Polski i z zagranicy. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem takich polskich producentów, jak WOBEX, MEGIW, PARKANEX, a także wielu innych.

Utrzymujemy ożywione stosunki handlowe z krajami Unii Europejskiej. Naszymi partnerami biznesowymi są firmy m.in. z Portugalii, Włoch, Słowacji oraz krajów Skandynawii.

Eksportujemy również nasze towary do krajów Europy Wschodniej.

Oferowane przez nas produkty są wykonane zawsze z materiałów najwyższej jakości i przy użyciu najnowszej technologii, co stanowi gwarancję ich jakości.

Pracownicy naszej firmy są przeszkoleni w zakresie montażu sprzedawanych przez nas produktów. Oszczędza to naszym klientom kłopotów związanych ze znalezieniem solidnych wykonawców.

Przedsiębiorstwo posiada dogodny system rozrachunków z kontrahentami. Dla stałych klientów mamy korzystną ofertę rabatową.

Zapraszamy do współpracy hurtownie i sklepy branżowe oraz klientów detalicznych.