• Tylko online

Harvia Classic 400 Top Duo (14–36 m3)

O dostępność towaru zapytaj sprzedawcę

7 462,00 zł
Brutto Dostawa: do 2 dni
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Harvia Classic 400 Top Duo

 

Cena nie zawiera kosztów transportu.

Koszty transportu ustalane są indywidualnie.

 

Piec opalany drewnem z pokrywą.
Piec Harvia Classic 280 Top przenosi kąpiących się w saunie 60 lat wstecz, kiedy to powstał pierwszy piec do sauny opalany drewnem. Podobnie jak pierwszy piec Harvia, również Harvia Classic Top posiada pokrywę. W przypadku modelu pieca Classic 400 Top Duo w łatwy sposób nagrzewamy piec oraz powietrze w saunie z innego pomieszczenia, ciesząc się tym samym przyjemnym widokiem ognia. Zewnętrzna obudowa wykonana ze stali nierdzewnej łączy się z masywnym, malowanym na grafitowo-czarny kolor żelazem. Duża komora na kamienie zapewnia niezapomniane doznania podczas kąpieli. Przyjemnej atmosferze w saunie sprzyjają przeszklone drzwiczki, przez które obserwujemy piękno palącego się drewna. Piec posiada regulowane nóżki, co umożliwia odpowiednie jego wypoziomowanie.

Odpowiednia wielkość sauny to 14-36 m3, maksymalna ilość kamieni 80 kg.

Warunki panujące w saunie zależą od indywidualnego gustu.
Dzięki pokrywie regulującej cyrkulacje powietrza, ciepło w saunie jest delikatne. Kiedy pokrywa znajduje się na dole, kamienie nagrzewają się szybko, ale temperatura w saunie nie będzie zbyt wysoka. Powietrze zacznie nagrzewać się szybko, kiedy pokrywa będzie podniesiona. Polej kamienie wodą i ciesz się delikatnym ciepłem przy pożądanej temperaturze. Kiedy podczas całej kąpieli w saunie pokrywa jest otwarta, to piec nagrzewa się oraz ogrzewa powietrze w saunie jak zwykły piec opalany drewnem.

Pokrywa zamknięta.

Kamienie nagrzewają się szybko, ale temperatura w saunie nie będzie zbyt wysoka.

Pokrywa otwarta.
Powietrze “przepływa” przez piec, efektywnie ogrzewając pomieszczenie sauny.

https://dudi-mex.pl/img/cms/DoP0120Pro_VTT_CSPL.pdf, Deklaracja właściwości użytkowych

Opis

Symbol produktu
WKC400LUX
Moc [kW]
31
Kamienie max. [kg]
80
Wysokość [mm]
960
Szerokość [mm]
560
Głębokość [mm]
520+230
Odpowiednia wielkość sauny [m3]
14-36
Regulowane nóżki [mm]
0-30
Średnica rury podłączeniowej do komina [mm]
115