zamknij Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz sklep internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności

Montaż klimatyzacji w domu, biurze czy zakładzie pracy jest jednym z najskuteczniejszych sposobów radzenia sobie z coraz większymi, przedłużającymi się i bardzo męczącymi upałami. Zmiany klimatyczne wymuszają na nas stosowanie środków, dzięki którym możliwe jest utrzymanie odpowiednich warunków pracy i właściwych warunków do odpoczynku, a które w krajach południowych stosowane są od lat. Klimatyzacja w domu, biurze, sklepie, salonie fryzjerskim czy w restauracji to obecnie standard, bez którego coraz trudniej wyobrazić sobie funkcjonowanie w upalne letnie dni. W trosce o środowisko naturalne, klimatyzatory są wciąż ulepszane, a ich instalacja i serwisowanie powinny być przeprowadzane przez specjalistów – obecnie wszyscy producenci urządzeń wymagają montażu klimatyzacji przez osoby z odpowiednimi kwalifikacjami, co stanowi podstawę zachowania gwarancji. Jeśli szukasz specjalistów do montażu klimatyzacji w Przemyślu, zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą. Zamów klimatyzację z montażem i zapomnij o szukaniu innych fachowców.

Kompleksowe usługi montażu klimatyzacji w Przemyślu

DUDI-MEX oferuje kompleksowe usługi montażowe – kupując u nas klimatyzację z montażem, otrzymujesz wsparcie na etapie wyboru odpowiedniego urządzenia. Aby klimatyzacja spełniała wszystkie nasze oczekiwania, a także by była wydajna i bezawaryjna, musi być dostosowana do pomieszczenia, w jakim będzie wykonany montaż. Klimatyzacja może nie tylko schładzać powietrze w pomieszczeniach i utrzymywać przyjemną temperaturę latem, ale także ogrzewać nasze domy czy biura, gdy pogoda wiosną i jesienią nas nie rozpieszcza, a sezon grzewczy już się skończył lub jeszcze się nie rozpoczął. Ponadto nowoczesne urządzenia pozwalają nam kontrolować wilgotność powietrza, a dzięki filtrom oczyszczają je z alergenów i innych niekorzystnych dla zdrowia cząsteczek. Dlatego przed dokonaniem zakupu wybranego przez siebie modelu, zachęcamy do kontaktu – nasi doradcy potwierdzą, czy dany model będzie odpowiedni lub pomogą znaleźć inny, który najlepiej wpisze się w potrzeby klienta.

Podczas wyboru urządzenia, pamiętać należy także o warunkach, w jakich nastąpi montaż klimatyzacji. W Przemyślu i okolicach oferujemy usługę instalacji przez doświadczonych specjalistów, którzy po ustaleniu optymalnego miejsca na wewnętrzną i zewnętrzną jednostkę, przygotują miejsce, zamontują wszystkie elementy instalacji, a następnie przeprowadzą próbę szczelności klimatyzatora oraz uzupełnią czynnik chłodzący.

Dlaczego montaż klimatyzacji w Przemyślu warto powierzyć firmie DUDI-MEX?

Wspomnieliśmy już, że montaż klimatyzacji wymaga specjalistycznej wiedzy, która pozwala przeprowadzić prace zgodnie z zaleceniami producenta. Spełnienie warunków gwarancji nie jest jedynym powodem, dla którego o instalację klimatyzacji należy poprosić specjalistów. Wybór odpowiedniego modelu urządzenia jest tak samo ważny, jak poprawnie przeprowadzone prace, dzięki którym urządzenie będzie działało w sposób optymalny, a komfort użytkowników klimatyzacji będzie utrzymany na najwyższym poziomie. Wysokie standardy przekładają się na żywotność urządzenia, zdrowie osób przebywających w klimatyzowanych pomieszczeniach, a także na nikły wpływ klimatyzacji na środowisko naturalne.

Nasi monterzy klimatyzacji posiadają uprawnienia F-gazowe oraz Świadectwo Kwalifikacji Zawodowej w zakresie napraw i obsługi technicznej urządzeń i instalacji chłodniczych, które zawierają substancje kontrolowane. Wyłącznie osoby z uprawnieniami mogą dokonywać prób szczelności instalacji oraz uzupełniać w klimatyzacji czynnik chłodzący. Przestrzeganie przepisów jest niezmiernie ważne – prawidłowa eksploatacja urządzeń chłodniczych z substancjami kontrolowanymi wpływa nie tylko na redukcję gazów cieplarnianych, ale także bezpośrednio na zdrowie i dobre samopoczucie użytkowników klimatyzacji.

Montaż klimatyzacji SPLIT krok po kroku – jak przebiega montaż klimatyzacji w Przemyślu?

Chociaż montaż klimatyzacji należy powierzyć profesjonalistom, warto poznać najważniejsze etapy prowadzonych w domu, biurze czy zakładzie produkcyjnym prac. Nasi monterzy pracują z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu – do wiercenia w betonie (również betonie zbrojonym oraz świeżym), w asfalcie, materiałach skalistych i innych materiałach budowlanych wykorzystujemy wiertnicę diamentową. Pozwala ona dokonywać dokładnych przewierceń w najtwardszych podłożach bez ryzyka ich uszkodzenia. Montażu klimatyzacji w Przemyślu dokonujemy zarówno w nowym budownictwie, jak i w starych budynkach – odpowiedni sprzęt, wiedza oraz doświadczenie są konieczne, by móc instalować systemy wentylacyjne w różnych warunkach.

W pierwszej kolejności doradzamy wybór odpowiedniego urządzenia – nowoczesne technologie pozwalają użytkownikom klimatyzacji cieszyć się nie tylko orzeźwiającym chłodem w największe upały, ale także korzystnymi dla zdrowia warunkami w postaci właściwej wilgotności powietrza oczyszczonego z alergenów. U klienta wyznaczamy najlepsze miejsce do montażu klimatyzacji SPLIT. Wewnętrzna jednostka musi być odpowiednio oddalona od sufitu, zaś zewnętrzna od ściany i okna. Ponadto urządzenie powinno znajdować się w takim ułożeniu, by strumień powietrza nie był skierowany bezpośrednio na osoby przebywające w pomieszczeniu. Komfort użytkownika i zalecenia względem umiejscowienia poszczególnych elementów systemu chłodzącego muszą iść w parze z łatwym dostępem do urządzenia – jest to ważne ze względu na konieczność przeprowadzania cyklicznych serwisów, czyli odgrzybiania, odpowietrzania i napełniania czynnika chłodzącego.

Następnie z wykorzystaniem diamentowego wiertła i innego rodzaju sprzętu przygotowujemy stelaż na ścianie oraz otwory na rury, przewody elektryczne i freonowe oraz na instalację odprowadzającą skropliny, a w przypadku klimatyzatorów z funkcją ogrzewania również miejsce na przewód grzewczy. Po zainstalowaniu jednostki wewnętrznej, przechodzimy do instalacji jednostki zewnętrznej wraz z odpływem skroplin.

Montaż klimatyzacji w Przemyślu – i co dalej?

Na pracach instalacyjnych montaż klimatyzacji się nie kończy. Specjaliści przeprowadzają próbę szczelności, odpowietrzają instalację freonową, by ostatecznie móc uzupełnić czynnik chłodzący. Bardzo ważnym etapem jest także poinstruowanie użytkownika, jak należy eksploatować klimatyzację. Montaż w Przemyślu, jaki przeprowadzamy dla naszych klientów, to usługa kompleksowa, dlatego wyjaśniamy, jak wykorzystać wszystkie możliwości urządzenia, a także co robić, by wydłużyć jego żywotność. Pamiętać należy również o serwisie, dzięki któremu klimatyzacja działa poprawnie i jest bezpieczna dla naszego zdrowia.

Klimatyzacja z montażem dla firm i klientów indywidualnych

Instalację systemów klimatyzacyjnych przeprowadzamy na terenie Przemyśla i okolic. Usługę oferujemy zarówno klientom biznesowym, jak i indywidualnym. Montujemy klimatyzację w nowo budowanych domach, budynkach starych i nowych, w mieszkaniach, biurach, salonach fryzjerskich, w gastronomii i wszędzie tam, gdzie użytkownicy cenią sobie komfort, jaki zapewnia nowoczesna klimatyzacja. Zajmujemy się instalacją produktów sprzedawanych w naszym sklepie – podpowiadając klientowi, które urządzenie sprawdzi się najlepiej, podwyższamy standard usług. Pod uwagę należy wziąć nie tylko rozmiar klimatyzowanej powierzchni, ale także możliwości techniczne oraz inne wymagania względem systemu. Wyróżnia nas nie tylko kompleksowość, ale również indywidualne podejście do klienta – montaż klimatyzacji w Przemyślu i okolicach jest jedną z najczęściej zamawianych usług w DUDI-MEX.

Pracujemy na najlepszych narzędziach, oferujemy sprawdzone urządzenia renomowanych producentów, a nasze doświadczenie i wiedza poparte są certyfikatami, jakie zobowiązany jest posiadać każdy specjalista pracujący z systemami chłodzącymi wykorzystującymi czynniki chłodzące. Komfort użytkowania, bezpieczeństwo, energooszczędne systemy przyjazne środowisku to najważniejsze cele, jakie realizujemy, dbając jednocześnie o szybki termin realizacji i profesjonalne doradztwo w zakresie dostępnych rozwiązań.

Montaż klimatyzacji Przemyśl i okolice – szybki czas realizacji i profesjonalne doradztwo

Sprzedażą klimatyzatorów oraz montażem klimatyzacji w Przemyślu i okolicach zajmujemy się już 20 lat. Dzięki tak dużemu doświadczeniu kompleksowe usługi w zakresie montażu klimatyzacji możemy oferować odbiorcom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. Współpracujemy również z hurtownikami – serdecznie zapraszamy do kontaktu.