zamknij Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz sklep internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności

Frezowanie komina jest to szybka, ekonomiczna i najmniej inwazyjna metoda poszerzenia średnicy komina na rynku. Ponadto nasza firma posiada odkurzacz przemysłowy służący do zbierania zanieczyszczeń powstałych w wyniku frezowania co jeszcze bardziej usprawnia ten proces.

Komin 14 x 14 można rozwiercić do średnicy fi 220.

Cały proces frezowania 1mb komina trwa 1-2 godziny.

Po frezowaniu komin należy zabezpieczyć wkładem kwasoodpornym  lub wysokotemperaturowym, który pozwoli uniknąć przemakania i przyczyni się do poprawy ciągu kominowego.
Tak przygotowany ciąg kominowy szybko się nagrzewa co powoduje ograniczenie efektu rosy oraz usprawni odprowadzenie spalin z pieca.

Zalety frezowania: 

- poprawa ciągu kominowego
- dostosowanie średnicy komina do wymagań pieca
- usunięcie z wewnątrz komina sadzy i smoły oraz nieprzyjemnego zapachu
- możliwość przerobienia komina wentylacyjnego na spalinowy

  

Inne usługi, które wykonujemy:

- usługi wykonywane wiertnicą diamentową przeznaczoną do wiercenia otworów w materiałach takich jak: beton, beton zbrojony, asfalt,beton świeży, materiałach ogniotrwałych, materiałach budowlanych, materiałach skalnych (granit,marmur,piaskowiec i inne) o średnicach fi 80 mm, 100 mm, 130 mm, 160 mm, 200 mm 

- Montaż wentylacji i rekuperacji

- Montaż nawietrzkaów okiennych

- Montaż wkładów kominkowych i obudowy kominka

- Montaż pieców wolnostojących

- Montaż nasad kominowych

- Udrażnianie kominów wentylacyjnych i spalinowych

- Montaż podłączeń pieca c.o. do komina

- Montaż saun i pieców do saun

- Montaż wiat i domków ogrodowych

- Montaż klimatyzacji