zamknij Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz sklep internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności

Anemostaty R-VENT FLEX

18,45 zł
Brutto Dostawa: do 2 dni
Wybierz model:
 

 

 

W naszej ofercie znajdują się:

Anemostaty nawiewne i wywiewne TFF 125 mm kolor biały

Anemostaty nawiewne i wywiewne TFF fi 125 wykonane ze stali ocynkowanej malowanej proszkowo na wysoki połysk przeznaczone są do instalacji wentylacyjnej nawiewnej do montażu w suficie lub na ścianie. Zapewniają płynną regulację powietrza nawiewanego za pomocą obrotowego dysku, który jest kontrowany przy użyciu nakrętki.


Anemostaty wywiewne i nawiewne standard 125 mm kolor biały

Anemostaty nawiewne i wywiewne standard fi 125 mm wykonane są ze stali malowanej proszkowo na wysoki połysk przeznaczone są do instalacji wentylacyjnej nawiewnej do montażu w suficie lub na ścianie. Zapewniają płynną regulację powietrza nawiewanego za pomocą obrotowego talerzyka, którego ustawienie kontrowane jest przy użyciu nakrętki.


Anemostaty wywiewno-nawiewne chromo-niklowe Inox 125 mm

    Anemostat przeznaczony do instalacji wentylacyjnej nawiewnej i wywiewnej. Konstrukcja elementu zapewnia optymalną regulację w obu instalacjach. 

 

Wszystkie anemostaty charakteryzują się dużą estetyką, trwałością i łatwością montażu (bezpośrednio w przepuście stropowym).