zamknij Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz sklep internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności

Klimatyzator Rotenso Mirai

O dostępność i cenę zapytaj sprzedawcę.

7 009,77 zł
Brutto Dostawa: do 2 dni
Moc kW
 

 

 

Klimatyzacja Rotenso
Mirai X

Model Premium w gamie klimatyzatorów Rotenso. Model Mirai (generacji X) to zastosowana ultra wydajna technologia zapewniająca najwyższą klasę efektywności energetycznej A+++. Zaawansowana technologia inwerterowa umożliwia niespotykaną dotąd wydajność pracy klimatyzatora nawet, gdy temperatura na zewnątrz spada do -30°C.

Rotenso Mirai posiada wiele cech i funkcji podwyższający komfort i ekonomię użytkowania klimatyzatora m.in. wbudowany, inteligentny czujnik obecności (SMART Eye), który wykrywa obecność użytkownika i dostosowuje automatycznie kierunek oraz przepływ powietrza do indywidualnych potrzeb.

Klimatyzator jest wyposażony zestaw filtrów (w tym HEPA) oraz jonizator powietrza co wpływa na skuteczną eliminację zanieczyszczeń i zapewnienie odświeżonego powietrza w pomieszczeniu.

    A+++
 -100% wydajności przy temperaturze -15°C
 -praca w ekstremalnych warunkach -30°C
 -inteligentne czujniki ruchu SMART Eye Away i SMART Eye Follow
 -filtry HEPA, Silver Ion, elektrostatyczny HD
 -Super Jonizator iAIR
 -automatyczne oczyszczanie iAIR
 -automatyczne żaluzje 4D eMOTO
 -6 biegów wentylatora
 -tryb Smart Follow
 -tryb Eco eMOTO
 -tryb turbo eMOTO
 -programator czasowy
 -funkcja snu
 -smart WiFi

Cena nie zawiera kosztów montażu.