zamknij Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz sklep internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności
  • Tylko online

Piece do sauny Helo VIENNA różne moce od 4,5-8 kW

O dostępność towaru zapytaj sprzedawcę

1 480,00 zł
Brutto Dostawa: do 2 dni
Wybierz moc pieca [kW]:
 

 

 

Piece do sauny Helo VIENNA 45 STS

Elektryczne piece do sauny Helo VIENNA STS zostały zaprojektowane do nowoczesnych, domowych saun. Piece Helo VIENNA STS są przystosowane do montażu na ścianie, a dzięki kompaktowym wymiarom zajmują minimalną przestrzeń w saunie.
 
Piece do sauny Helo VIENNA STS są dostępne o mocy 4,5 kW, 6 kW oraz 8 kW. W zależności od mocy pieca są przeznaczone do saun o kubaturze od 3 do 12 m3.
 
Instalacja i obsługa pieców do sauny Helo VIENNA STS jest bardzo łatwa.
 
Regulatory timera (3 godz. cykl pracy + 9 godz. tryb oczekiwania) oraz temperatury są umieszczone na prawym lub lewym boku pieca, w zależności od wybranej lokalizacji podczas instalacji.
 
W piecach Helo VIENNA STS w zależności od mocy mieści się od 12 do 20 kg kamieni. W piecu o mocy 6 kW można ustawić wielkość pojemnika na kamienie (tak żeby mieściło się 12 lub 20 kg kamieni do sauny), w zależności od własnych preferencji dotyczących kąpieli w saunie. Mniejsza ilość kamieni nagrzewa się szybciej, podczas gdy większa ilości kamieni pozwala na wytworzenie delikatniejszej pary podczas zraszania kamieni wodą.
 
Niebieskiczarny czy szary?
 
Piece do sauny Helo VIENNA STS są dostępne w trzech modnych kolorach do wyboru, w zależności od wystroju sauny i preferencji - świeży i ekscytujący niebieski, stylowy czarny oraz dyskretny szary.

Cechy użytkowe/funkcjonalne

Przeznaczenie pieca

do sauny

do sauny domowej (HOME)

Sposób montażu

pieca do sauny

na ścianie sauny

na podłodze sauny

Wbudowany generator pary (dla kąpieli typu tylarium) NIE
Możliwe rodzaje kąpieli sauna sucha
Okres gwarancji 2 lata
 
UWAGA! Kamienie do sauny sprzedawane są osobno.

Opis

Maksymalna kubatura sauny [m3]
12
Minimalna kubatura sauny [m3]
3
Pomieszczenie sauny, wysokość min. [cm]
190
Kamienie max. [kg]
VIENNA 45 -12 / VIENNA 60- 16/ VIENNA 80--20
Wysokość [mm]
615
Szerokość [mm]
410
Głębokość [mm]
280