• Tylko online

Piece do sauny Helo HAVANNA różne moce od 4,5-9 kW

O dostępność towaru zapytaj sprzedawcę

1 980,00 zł
Brutto Dostawa: do 2 dni
Wybierz moc pieca [kW]:
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Piece do sauny Helo HAVANNA

Nowe, innowacyjne piece Helo HAVANNA są przeznaczone są do domowych saun. Przystosowane są do montażu na ścianie.

Gama pieców do sauny Helo HAVANNA obejmuje modele o mocy 4,5 kW, 6 kW, 8 kW oraz 9 kW. W zależności od mocy pieca są przeznaczone do saun o kubaturze od 3 do 13 m3.

Jedną unikalnych zalet pieca do sauny Helo HAVANNA STS jest trzypoziomowa, regulowana komora na kamienie. Dzięki temu możliwe jest dopasowania ilości kamieni do własnych potrzeb i preferencji kąpielowych. Wielkość pojemnika na kamienie można ustawić tak, żeby mieściła 20 kg, 28 lub 35 kg kamieni do sauny (w przypadku pieca o mocy 4,5 kW wielkość pojemnika można ustawić na 20 lub 28 kg). Mniejsza ilość kamieni w piecu do sauny powoduje, że nagrzewają się one szybciej. Większa ilość ilości w piecu do sauny pozwala na wytworzenie delikatniejszej pary podczas polewania ich wodą. Wybierając więc piec do sauny Helo HAVANNA STS nie kupuje się typowego pieca, ale piec z możliwością dostosowania kąpieli saunowej do własnych preferencji.

Piec do sauny Helo HAVANNA STS wyposażony jest ręczny termostat i timer z 9-godzinnym trybem oczekiwania oraz 3-godzinnym cyklem pracy. Oba regulatory są czytelne i proste w użyciu, a jednocześnie są łatwo dostępne – podczas montażu pieca mogą być zainstalowane na lewym lub prawym boku.

Ważnym wyróżnikiem pieca do sauny Helo HAVANNA STS jest jego design, dzięki któremu na pewno piec będzie elementem przyciągającym wzrok kąpiących się osób. Stylowe, unikalne wzornictwo zewnętrznej obudowy, ze starannie zaokrąglonymi narożnikami, górny spojler ukierunkowujący ciepłe powietrze i parę wodną oraz elegancki czarny kolor dodadzą finezji i uroku każdej saunie.

Opcjonalne wyposażenie:

  • stelaż do ustawienia pieca na podłodze

  • półka na pył i osad z kamieni

Cechy użytkowe/funkcjonalne

Przeznaczenie pieca do sauny do sauny domowej (HOME)
Sposób montażu pieca do sauny

na ścianie sauny

na podłodze sauny

Wbudowany generator pary (dla kąpieli typu tylarium) NIE
Możliwe rodzaje kąpieli sauna sucha
Okres gwarancji 2 lata

 

UWAGA! Kamienie do sauny sprzedawane są osobno.

Opis

Maksymalna kubatura sauny [m3]
13
Minimalna kubatura sauny [m3]
3
Pomieszczenie sauny, wysokość min. [cm]
190
Kamienie max. [kg]
STS 45 i STS 60- 28/ STS 80 i STS 90- 35
Wysokość [mm]
580
Szerokość [mm]
475
Głębokość [mm]
300