zamknij Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz sklep internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności
  • Tylko online

Legend PO11

O dostępność towaru zapytaj sprzedawcę

6 312,00 zł
Brutto Dostawa: do 2 dni
Wybierz model:
 

 

 

Legend

 

Cena nie zawiera kosztów transportu.

Koszty transportu ustalane są indywidualnie.

 

Siła tradycji.
Harvia Legend zapewnia nieporównywalne doznania w saunie. Ten wielki piec pozwoli Ci przenieść się do początków – stanowi on esencję tego, czym jest sauna. Patynowana rama stalowa mieści dużą ilość kamieni. Kiedy się nagrzeją, nawet w większej saunie możliwa jest wspaniała kąpiel. Dzięki otwartej komorze na kamienie możesz wylewać wodę na całą powierzchnię zewnętrzną pieca. Ciepło zgromadzone w tak wielu kamieniach pozwala na wylewanie większej ilości wody przy niższej temperaturze, co sprawia, że kąpiel w saunie jest odpowiednio wilgotna i zapewnia niezapomniane doznania.

Dzięki owalnemu kształtowi piec Harvia Legend można zamontować w centralnej części sauny lub osadzić go w ławach. Piec jest obsługiwany za pomocą odrębnego sterownika (na przykład Griffin, C150 i C260). Modele Legend mają oznaczenia PO11 i PO165.

https://dudi-mex.pl/img/cms/PO_PL.pdfInstrukcja instalacji i użytkowania

Opis

Symbol produktu
Legend PO11 i PO165
Średnica [mm]
530/600
Moc [kW]
11/16,5
Pomieszczenie sauny, wysokość min. [cm]
190-Legend PO11/210-Legend PO165
Kamienie max. [kg]
120/220
Wysokość [mm]
740/830
Napięcie zasilania - 3 faza
400 V 3N