zamknij Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz sklep internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności

Klimatyzator Gree U-Match Standard

O dostępność i cenę zapytaj sprzedawcę.

9 581,70 zł
Brutto Dostawa: do 2 dni
Klima Gree
 

 

 

Klimatyzator Ścienny U-Match Standard

Klimatyzatory ścienne U-Match Standard, dzięki dużym zakresom wydajności - aż do 10 kW, mogą obsługiwać pomieszczenia komercyjne do powierzchni nawet 110m2! Jednostki pracują wydajnie nie tylko w chłodzeniu, ale również w trybie ogrzewania, nawet przy -20°C na zewnątrz. KLimatyzatory ścienne U-Match Standard wyróżnia elegancki styl i szerokie możliwości sterowania, w standardzie wyposażone w pilot bezprzewodowy i sterownik naścienny.

Większa moc, efektywna praca
Dzięki zwiększonej wydajności z 7kW do 10kW, jednostki ścienne Gree mogą obsługiwać teraz 100-metrowe pomieszczenia komercyjne w systemie U-Match Standard. Działają efektywnie zarówno w trybie chłodzenia, jak i ogrzewania, w którym mogą pracować do temperatury -20°C na zewnątrz.

Komfort użytkowania
Dzięki jonizatorowi powietrza użytkownik zyskuje zwiększony komfort oddychania. Klimatyzatory ścienne U-Match Standard gwarantują także wygodę sterowania. Zostały wyposażone w standardzie w pilot bezprzewodowy i sterownik naścienny, a dodatkowo oferują możliwość zastosowania aż 9 sterowników opcjonalnych.

Cena nie zawiera kosztów montażu