zamknij Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz sklep internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności
 • Tylko online

Klimatyzator AUX HALO

O dostępność i cenę zapytaj sprzedawcę.

3 677,70 zł
Brutto Dostawa: do 2 dni
Wybierz model:
 

 

 

Seria klimatyzatorów HALO dedykowana jest dla osób ceniących minimalizm, unikalne wzornictwo czy stawiających na innowacyjność.

 

Wybierając tę linie zadbasz o:

 

   - SWOJE ZDROWIE

Jonizator powietrza funkcja, która korzystnie wpływa na nasz nastrój, samopoczucie oraz koncentrację podczas pracy czy nauki. Wyrównuje poziom jonów dodatnich i ujemnych w pomieszczeniu, dzięki czemu zapobiega rozwojowi wirusów, grzybów i bakterii. Ponadto neutralizuje alergeny oraz nieprzyjemne zapachy. Filtr PM2,5 Według Światowej Organizacji Zdrowia długotrwałe narażenie na działanie pyłu zawieszonego PM2,5 skutkuje skróceniem średniej długości życia. Klimatyzatory Halo wyposażone zostały w filtr PM2,5, który wyłapuje unoszące się w powietrzu drobne cząsteczki pyłów i usuwa 99,9% tych zanieczyszczeń, zapewniając czyste i zdrowe powietrze.

Filtr antybakteryjny walczący z każdym rodzajem bakterii i chorobotwórczych drobnoustrojów, które zatrzymywane są na antybakteryjnej powłoce umieszczonej na powierzchni filtra. Filtr o wysokiej gęstości, który skutecznie zatrzymuje zanieczyszczenia unoszące się w powietrzu, między innymi cząsteczki kurzu i pyłu.

 

-ŚRODOWISKO (R32)

 

 • nie niszczy warstwy ozonowej---àniski współczynnik GWP – 675
 • może zostać użyty ponownie ---àrecykling
 • o 30% mniej czynnika w instalacji ---àwydajność
 • oszczędność ---àefektywność energetyczna
 • bezpieczeństwo użytkowania ---àmała toksyczność

                                                                                       

-SWÓJ KOMFORT

 

 • Funkcja I FEEL umożliwia dokładne dopasowanie temperatury nawiewu do warunków panujących aktualnie w pomieszczeniu, przez co pozwala uzyskać maksymalny komfort przy niskim zużyciu energii.
 • Tryb pracy nocnej podczas tego trybu urządzenie przy dwóch pierwszych godzin pracy w trybie chłodzenia podnosi nastawioną temperaturę o 1°C na godzinę (w trybie ogrzewania obniża temperaturę). Przez 5 następnych godzin utrzymuje osiągniętą temperaturę, po czym klimatyzator wyłącza się.
 • Tryb cichej pracy, w którym jednostka wewnętrzna klimatyzatora pracuje ze zredukowanym poziomem ciśnienia akustycznego, zapewniając optymalne warunki bez zbędnego hałasu.
 • Tryb ogrzewania umożliwia korzystanie z klimatyzatora przez cały rok, nawet w chłodniejszych miesiącach. Dzięki pompie ciepła, urządzenie może ogrzewać powietrze w pomieszczeniu, będąc alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.
 • Wbudowany moduł Wi-Fi z programatorem tygodniowym. Aplikacja posiada ogromną ilość funkcji, między innymi  programator czasowy, dzięki czemu nie ma konieczności zakupu dodatkowych sterowników. WI-FI to wygodne rozwiązanie dla użytkowników smartfonów, tabletów oraz komputerów umożliwiające sterowanie klimatyzacją z każdego miejsca przez całą dobę.

-CENISZ INNOWACYJNOŚĆ

Inwerterowa sprężarka rotacyjna, która gwarantuje bezawaryjną i wydajną pracę. Najwyższe parametry techniczne połączone z większą efektywnością energetyczną przekładają się bezpośrednio na niższe koszty eksploatacji oraz długą żywotność urządzeń.

Rewolucja w klimatyzacji: nawiew powietrza 4D polega na ruchomych poziomo i pionowo żaluzjach nawiewnych, które mogą poruszać się automatycznie w czterech kierunkach, zapewniając wielokierunkowe oraz równomierne rozprowadzenie klimatyzowanego powietrza w całym pomieszczeniu.

Katalog klimatyzatorów 2022

Ulotka klimatyzatora AUX HALO