zamknij Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz sklep internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności
 • Tylko online

Klimatyzator AUX J-SMART

O dostępność towaru zapytaj sprzedawcę.

4 169,70 zł
Brutto Dostawa: do 2 dni
Wybierz model:
 

 

 

Seria klimatyzatorów J-SMART dedykowana jest dla osób ceniących minimalizm, nowoczesność czy stawiających na innowacyjność.

 

Wybierając tę linie zadbasz o:

 

    - SWOJE ZDROWIE

 

Jonizator powietrza funkcja, która korzystnie wpływa na nasz nastrój, samopoczucie oraz koncentrację podczas pracy czy nauki. Wyrównuje poziom jonów dodatnich i ujemnych w pomieszczeniu, dzięki czemu zapobiega rozwojowi wirusów, grzybów i bakterii. Ponadto neutralizuje alergeny oraz nieprzyjemne zapachy. Filtr PM2,5 Według Światowej Organizacji Zdrowia długotrwałe narażenie na działanie pyłu zawieszonego PM2,5 skutkuje skróceniem średniej długości życia. Klimatyzatory J-Smart wyposażone zostały w filtr PM2,5, który wyłapuje unoszące się w powietrzu drobne cząsteczki pyłów i usuwa 99,9% tych zanieczyszczeń, zapewniając czyste i zdrowe powietrze.

Filtr antybakteryjny walczący z każdym rodzajem bakterii i chorobotwórczych drobnoustrojów, które zatrzymywane są na antybakteryjnej powłoce umieszczonej na powierzchni filtra. Funkcja samooczyszczania  - wnętrze klimatyzatora jest utrzymywane w czystości poprzez eliminowanie wilgoci oraz hamowanie rozwoju bakterii, pleśni i grzybów.

 

-ŚRODOWISKO (R32)

 • nie niszczy warstwy ozonowej---àniski współczynnik GWP – 675
 • może zostać użyty ponownie ---àrecykling
 • o 30% mniej czynnika w instalacji ---àwydajność
 • oszczędność ---àefektywność energetyczna
 • bezpieczeństwo użytkowania ---àmała toksyczność

                                                                                                        

-SWÓJ KOMFORT

 • Funkcja I FEEL umożliwia dokładne dopasowanie temperatury nawiewu do warunków panujących aktualnie w pomieszczeniu, przez co pozwala uzyskać maksymalny komfort przy niskim zużyciu energii.
 • Tryb pracy nocnej podczas tego trybu urządzenie przy dwóch pierwszych godzin pracy w trybie chłodzenia podnosi nastawioną temperaturę o 1°C na godzinę (w trybie ogrzewania obniża temperaturę). Przez 5 następnych godzin utrzymuje osiągniętą temperaturę, po czym klimatyzator wyłącza się.Tryb cichej pracy, w którym jednostka wewnętrzna klimatyzatora pracuje ze zredukowanym poziomem ciśnienia akustycznego, zapewniając optymalne warunki bez zbędnego hałasu.
 • Tryb ogrzewania umożliwia korzystanie z klimatyzatora przez cały rok, nawet w chłodniejszych miesiącach. Dzięki pompie ciepła, urządzenie może ogrzewać powietrze w pomieszczeniu, będąc alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.
 • Tryb osuszania obniża poziom wilgotności powietrza w pomieszczeniu do optymalnej wartości, automatycznie dobierając temperaturę i wielkość przepływu powietrza tak, aby osiągnąć najlepsze warunki dla osuszania. Zapobiega to rozwojowi grzybów, pleśni i bakterii.
 • Wbudowany moduł Wi-Fi zprogramatorem tygodniowym. Aplikacja posiada ogromną ilość funkcji, między innymi  programator czasowy, dzięki czemu nie ma konieczności zakupu dodatkowych sterowników. WI-FI to wygodne rozwiązanie dla użytkowników smartfonów, tabletów oraz komputerów umożliwiające sterowanie klimatyzacją z każdego miejsca przez całą dobę.

 

Laureat nagrody IF DESIGN AWARD 2019

Nagrody IF DESIGN AWARD uznawane są na arenie międzynarodowej za synonim doskonałego wzornictwa. Blisko 60 specjalistów z ponad 20 krajów dokonuje wyboru laureatów opierając się na jasno określonych, odpowiednio zdefiniowanych kryteriach

Ulotka klimatyzatorów J-SMART

Katalog klimatyzatorów 2022