• Tylko online

Piece Figaro sauna (6,8-9 m3)

O dostępność towaru zapytaj sprzedawcę

2 973,00 zł
Brutto Dostawa: do 2 dni
Wybierz moc pieca [kW]:
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Figaro

 

Cena nie zawiera kosztów transportu.

Koszty transportu ustalane są indywidualnie.

 

Zniewalające doznania podczas kąpieli w saunie.
Harvia Figaro to nowe rozwiązania dla sauny rodzinnej. Konstrukcja pieca stanowi nowoczesne połączenie tradycyjnych materiałów – stali i kamienia. Duża pojemność pieca, nawet 90 kg kamieni, umożliwia przyjemną kąpiel w saunie. Wysoka komora na kamienie jest otwarta od dołu i od góry, co pozwala na swobodne wylewanie wody i zapewnia przyjemne ciepło, również na niższych ławach. Piec Figaro montuje się na podłodze tak, aby z tyłu opierał się o ścianę. Przyciski sterujące są umieszczone z przodu, w dolnej części obudowy.

Piec posiada obudowę zewnętrzną w kolorach: czarny połysk oraz śnieżna biel. Stalowa siatka przytrzymująca kamienie wykonana jest ze stali nierdzewnej.

Figaro modele FG70 i FG90 mają wbudowany moduł sterujący. Modele FG70E i FG90E są przystosowane do pracy ze sterownikami zewnętrznymi Griffin bądź C150, dostępnymi na naszych aukcjach w zakładce Sterowniki.

https://dudi-mex.pl/img/cms/FG_FRPL.pdfInstrukcje montażu i użytkowania

Opis

Symbol produktu
FG70 FG70E FG90 FG90E
Moc [kW]
6,8-9
Pomieszczenie sauny, wysokość min. [cm]
190
Kamienie max. [kg]
90
Wysokość [mm]
940
Szerokość [mm]
480
Napięcie zasilania - 3 faza
400 V 3N