zamknij Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz sklep internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności
  • Tylko online

Piece Cilindro H i Cilindro HE (6-14 m3)

O dostępność towaru zapytaj sprzedawcę

2 822,00 zł
Brutto Dostawa: do 2 dni
Wybierz moc pieca [kW]:
 

 

 

Cilindro H i Cilindro HE

 

Cena nie zawiera kosztów transportu.

Koszty transportu ustalane są indywidualnie.

 

Tani piec z ogromną liczbą kamieni.
Elektryczny piec do sauny Harvia Cilindro mieszczący ogromną liczbę kamieni zapewnia przyjemne doznania podczas kąpieli w saunie. Dostępne są trzy rodzaje pieca Harvia Cilindro. Ten ustawiany na podłodze piec charakteryzuje się doskonałym stosunkiem jakości do ceny.

Obudowa zewnętrzna wersji Cilindro H jest ażurowa od strony przedniej, co pozwala osobie kąpiącej się w saunie korzystać z dobrodziejstw, jakie daje duża liczba kamieni, a jednocześnie umożliwia umieszczenie pieca na mniejszej przestrzeni.

Wersje Cilindro H i Cilindro F posiadają komorę na kamienie ze stali nierdzewnej oraz obudowę zewnętrzną ze stali ocynkowanej pomalowanej na kolor czarny lub biały.

Piece posiadają wbudowany sterownik, zaś ich przełączniki funkcyjne umieszczone są z przodu w dolnej części obudowy. Modele Cilindro, PC70HE, PC90HE, PC110HE i PC110VHE obsługiwane są za pomocą odrębnego sterownika zewnętrznego (np. Griffin lub C150).

https://dudi-mex.pl/img/cms/PC_PLCS.pdf, Instrukcje montażu i użytkowania

Opis

Symbol produktu
Cilindro H i Cilindro HE (wersja bez sterownika)
Moc [kW]
6,8-9
Pomieszczenie sauny, wysokość min. [cm]
190
Kamienie max. [kg]
80-90
Wysokość [mm]
930
Szerokość [mm]
360
Głębokość [mm]
340
Odpowiednia wielkość sauny [m3]
6-14
Napięcie zasilania - 3 faza
400 V 3N
Napięcie zasilania - 1 faza
230 V 1N