Kivi (6-14 m3)

4 526,00 zł
Wybierz moc pieca [kW]:
Ilość:

Zamów
telefonicznie!
+48 16 678 00 99

Kivi

 

Cena nie zawiera kosztów transportu.

Koszty transportu ustalane są indywidualnie.

 

Witalność płynąca z siły natury.

Piec do saun Harvia Kivi gwarantuje luksus oraz niezapomniane chwile. Możesz dostosowywać rodzaj ciepła od łagodnego do silnego, polewając wodą kamienie z boku lub góry. Piec zapewnia przyjemną kąpiel w saunie nawet przy umiarkowanie niskich temperaturach, a ciepło długo utrzymuje się pomiędzy kamieniami.

Piec elektryczny Harvia Kivi umożliwia tradycyjną, delikatną kąpiel w nowoczesnym stylu. Ten model pieca, montowany na podłodze, mieści prawie 100 kg kamieni. Dowiedziono, że jest to odpowiednia ilość, która gwarantuje wytworzenie wysokiej temperatury w umiarkowanym czasie. Kamienie umieszczone są w dwuczęściowej, trójkątnej ramie ze stali. Ta elegancka, stylowa konstrukcja podkreśla naturalną siłę kamieni.

Piec Harvia Kivi można umieścić niedaleko ław, ponieważ temperatura zewnętrznych elementów pieca jest stosunkowo niska. Można także osadzić piec w dolnej ławie za pomocą specjalnego kołnierza ze stali nierdzewnej. Dostępna jest także barierka ochronna z olchy.

Piec Harvia Kivi (modele PI70 i PI90) jest wyposażony w odrębny cyfrowy panel sterujący. Zapewnia łatwą obsługę pieca i pozwala na precyzyjną regulację temperatury – co do stopnia. Panel sterujący może być umieszczony wewnątrz lub na zewnątrz sauny dzięki kablowi do przesyłania danych. Długość kabla wynosi 3 m (alternatywnie 5 lub 10 metrów).

Modele PI70E i PI90E Harvia Kivi są obsługiwane za pomocą odrębnego sterownika Harvia (na przykład Griffin czy 150C).

https://dudi-mex.pl/img/cms/PI_PL.pdfInstrukcje montażu i użytkowania

Opis

Symbol produktu
PI70 PI70E PI90 PI90E
Moc [kW]
6,8-9
Pomieszczenie sauny, wysokość min. [cm]
190
Kamienie max. [kg]
100
Wysokość [mm]
1200
Szerokość [mm]
370
Głębokość [mm]
370
Odpowiednia wielkość sauny [m3]
6-14
Napięcie zasilania - 3 faza
400 V 3N
Napięcie zasilania - 1 faza
230 V 1N

Zobacz także

Bądź na bieżąco! Polub nas na facebooku. PRZEJDŹ