Urządzenie jonizujące AERIS OXY

2 841,00 zł
Wybierz model:
Ilość:

Zamów
telefonicznie!
+48 16 678 00 99

AERIS Oxy to zaawansowany technologicznie system oczyszczania i jonizowania powietrza nawiewanego w systemach wentylacji mechanicznej. Skutecznie redukuje ilość bakterii, wirusów, grzybów, pleśni oraz kurzu w powietrzu wewnętrznym. Dodatkowo zachowuje w czystości kanały wentylacyjne. 

 

Urządzenie montowane jest w adapterze na kanale nawiewnym systemu wentylacji i może być zamontowane w dowolnym momencie, również po uruchomieniu systemu.

 

AERIS Oxy obniża ilość przenoszonych w powietrzu zanieczyszczeń mikrobiologicznych, zapachów, kurzu, pyłków oraz jonów dodatnich. Dzięki wysokozaawansowanym procesom technologicznym urządzenie oczyszcza powietrze zarówno w samych kanałach wentylacyjnych (jeszcze na dłużej zabezpieczając je przed jakimikolwiek zabrudzeniami) i przede wszystkim w wentylowanych pomieszczeniach.

To nowatorskie rozwiązanie pozwala jeszcze lepiej i aktywniej dbać o jakość powietrza wewnętrznego niż w tradycyjny sposób wykorzystując jedynie pasywne rodzaje oczyszczania powietrza (filtry). Dzięki zaawansowanej technologii RCI (Promieniowej Jonizacji Katalitycznej) doskonale chronią przed zagrożeniami mikrobiologicznymi usuwając z powietrza:

bakterie i wirusy
zarodniki pleśni i grzyby
alergeny
roztocza
 

Jak działa AERIS Oxy?

Podczas pracy urządzenia wytwarzana jest mieszanka tzw: przyjaznych utleniaczy, która pozwala skutecznie redukować zawarte w powietrzu nieprzyjemne zapachy oraz wytrąca kurz i inne pyłki z powietrza. Redukcji podlega ilość niekorzystnych dla człowieka jonów dodatnich, które są wytwarzane są przez sprzęt elektroniczny i mogą powodować częste bóle i zawroty głowy oraz złe samopoczucie. 

Do tej pory urządzenia w technologii RCI na szerszą skalę dostępne były w obiektach, w których przebywało w długim okresie czasu dużo osób, takich jak: szkoły, szpitale, przedszkole, żłobki, restauracje, biura. Niezależne badania wykazywały w tym czasie znaczne obniżenie zachorowalności pracowników oraz odczuwalną poprawę jakości powietrza.

Urządzenie AERIS Oxy działa w trybie ciągłym – nie jest wymagana żadna aktywność ze strony użytkownika systemu.

Urządzenie AERIS Oxy posiada certyfikat PZH, CE oraz Green Building Council. Jest także zgodny z dyrektywami RoHS i WEEE.


Dostępne są trzy wersje AERIS Oxy w zależności od wielkości instalacji wentylacyjnej:

Urządzenie jonizujące AERIS OXY 750
Urządzenie jonizujące AERIS OXY 2000
Urządzenie jonizujące AERIS OXY 5000

Wymiary adaptera do AERIS Oxy 750/2000:

Aeris OXY 550 - wymiary

Zobacz także

Bądź na bieżąco! Polub nas na facebooku. PRZEJDŹ