zamknij Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz sklep internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności

Klimatyzator AUX FREEDOM PLUS

 

O dostępność towaru zapytaj sprzedawcę.

2 693,70 zł
Brutto Dostawa: do 2 dni
Wybierz model:
 

 

 

Seria klimatyzatorów FREEDOM dedykowana jest dla osób ceniących komfort, uniwersalizm czy stawiających na ekonomiczność.

 

Wybierając tę linie zadbasz o:

 

    - SWOJE ZDROWIE

 

Jonizator powietrza funkcja, która korzystnie wpływa na nasz nastrój, samopoczucie oraz koncentrację podczas pracy czy nauki. Wyrównuje poziom jonów dodatnich i ujemnych w pomieszczeniu, dzięki czemu zapobiega rozwojowi wirusów, grzybów i bakterii. Ponadto neutralizuje alergeny oraz nieprzyjemne zapachy. Filtr o strukturze plastra miodu, który skutecznie zatrzymuje zanieczyszczenia unoszące się w powietrzu, takie jak kurz i pył.

Filtr antybakteryjny walczący z każdym rodzajem bakterii i chorobotwórczych drobnoustrojów, które zatrzymywane są na antybakteryjnej powłoce umieszczonej na powierzchni filtra. Funkcja samooczyszczania - wnętrze klimatyzatora jest utrzymywane w czystościpoprzez eliminowanie wilgoci oraz hamowanie rozwoju bakterii, pleśni i grzybów.

 

-ŚRODOWISKO (R32)

  • nie niszczy warstwy ozonowej---àniski współczynnik GWP – 675
  • może zostać użyty ponownie ---àrecykling
  • o 30% mniej czynnika w instalacji ---àwydajność
  • oszczędność ---àefektywność energetyczna
  • bezpieczeństwo użytkowania ---àmała toksyczność

                                                                                             

-SWÓJ KOMFORT

  • Funkcja I FEEL umożliwia dokładne dopasowanie temperatury nawiewu do warunków panujących aktualnie w pomieszczeniu, przez co pozwala uzyskać maksymalny komfort przy niskim zużyciu energii.
  • Tryb pracy nocnej podczas tego trybu urządzenie przy dwóch pierwszych godzin pracy w trybie chłodzenia podnosi nastawioną temperaturę o 1°C na godzinę (w trybie ogrzewania obniża temperaturę). Przez 5 następnych godzin utrzymuje osiągniętą temperaturę, po czym klimatyzator wyłącza się.
  • Tryb turbo umożliwia schłodzenie/ogrzanie pomieszczenia w bardzo krótkim czasie poprzez maksymalne zwiększenie prędkości obrotowej wentylatora jednostki wewnętrznej (wykorzystanie najwyższego biegu wentylatora).
  • Tryb czuwania dzięki, któremu specjalnie zaprojektowanej płycie PCB i odłączeniu zasilania od nieużywanych podzespołów jednostki, możliwe jest obniżenie zużycia energii elektrycznej przez klimatyzator aż do 0,3W na godzinę.

        

     Katalog klimatyzatorów 2022